1996 yılında inşaat ve yapı malzemeleri satışını başlayan firmamız, güvenilir ticaret yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün marka çeşitliliği ile Manisa, İzmir ve çevre illerine inşaat ve yapı sektörüne malzeme temin eden örnek şirketlerdendir.

Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen Güvencan LTD. ŞTİ, ilk günden beri süregelen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam eden Güvencan LTD. ŞTİ, alanında önde gelen birçok firmanın bayiliği ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın amacı; Siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır. Sizleri ürün çeşitlerimizi ve örnek uygularımızı görmeniz için firmamıza bekliyoruz. 

MİSYON;   
Misyon kalite ve huzurun herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.  Güvencan LTD. ŞTİ.  ve iş ortaklarımız mesleki değerlerine sadık kalarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.  

VİZYON;
Vizyon Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her türlü nitelikli bilgi üretmek, bilgi ve teknolojiye bağlı stratejiler oluşturarak büyük projelere imza atan sadece insan ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum olmayıp kaliteyi estetikle buluşturan uluslararası bir inşaat şirketi olmayı amaç edinmek.  

PRENSİBİMİZ;
Prensibimiz deneyimli insan gücümüzle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kaliteden ödün vermeyen ve aldığı sorumluluğu zamanında yerine getirmek temel prensiplerimizdendir. Bu amacı gerçekleştirmek üzere proje taahhüt alanlarında gerekli çalışma ortamı sağlayarak çevre ve insan sağlığına uygun malzeme kullanılarak ve bunların geri dönüşümü imkânlarını artırarak çalışmamızı tamamlamaktayız.  

POLİTİKAMIZ;
Politikamız uluslararası standartlarda kanun ve ilgili mevzuatlara uygun güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlamak, sorumluluklarını bilen yönetici ve çalışanları ile iş kurallarını zamanında ve tam olarak uygulamaktadır. Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra teknolojik değişikliklerini güncel olarak takibini ve gerekli uygulamaları yaparak sürekliliği sağlamakla Güvencan LTD. ŞTİ. nin politikasıdır.